deltatechnologies

+420 731 657 200

Jak „to všechno“ začalo

Projekt Delta Technologies vznikl spojením dvou úspěšných obchodních známek, easyWiFi.cz a 22way. Jeho počátek se datuje k září roku 2010, kdy Delta Technologies začal nabízet rozšířené portfolio služeb. Zakladatelé projektu disponují dlouholetými zkušenostmi z oblasti infomačních a komunikačních technologií, které sahají až do roku 1996. Na území katastru Prahy 22 poskytovaly své služby obě obchodní známky postupně od počátku roku 2007 (22way) a 2008 (easyWiFi.cz).

Na podzim roku 2010 tak zákazníci sloučením, při udržení již nastaveného standardu kvality, získávají prostřednictvím projektu Delta Technologies robustní informační a komunikační platformu, vhodnou jak pro zákazníky z řad domácností, tak pro firemní klientelu, či developery a ISP.

Cíle

Primárním cílem projektu Delta Technologies jsou spokojení a platící zákazníci. Vytváříme pouze dlouhodobé a kvalitní vztahy založené na oboustranné důvěře a osobním doporučení.

Delta 32

3×2 klíčových principů, díky kterým je možné vždy udržet vysoký standard našich služeb:

Plánovitost a Promyšlenost
Veškeré naše činnosti plánujeme s ohledem na budoucí možnost zachování kontinuity rozvoje infrastruktury a služeb. Neděláme ukvapené závěry, vše promýšlíme a neustále optimalizujeme; ze svých chyb se učíme.

Pečlivost a Pracovitost
Vše děláme s maximální péčí, jsme trpěliví při vysvětlování, víme, že nikdo učený z nebe nespadl. Pracujeme s maximálním nasazením, šetříme čas svůj i svých klientů.

Profesionalita a Poctivost
Vždy dokončíme, co začneme, stejně jako naši zákazníci od nás, i my od sebe očekáváme 100% výkon; neustále rozšiřujeme své vzdělání a znalosti. Pravda je vždy věcí osobní cti; cítíme potřebu sdělovat našim klientům vždy vše na rovinu a bez zbytečného chození okolo horké kaše.